KORPORATĪVĀS DĀVANAS

Kas ir korporatīvā dāvana?


Tā ir prezentreklāma, reklāmas suvenīrs, biznesa dāvana, ko pasniedz sadarbības partneriem, darbiniekiem vai klientiem kā piemiņas vai pateicības zīmi. Tie visbiežāk ir suvenīri ar uzņēmuma logotipu, web lapas adresi vai saukli.


Lai precīzi aprēķinātu cenu, nepieciešams norādīt:


1. Suvenīru (www.digitalapele.lv/prezentreklama/) 
2. Tirāžu
3. Apdrukas laukumu
4. Krāsu skaitu katrā apdrukas vietā

 

Prezentreklāmas jaunumi 2017

 

 

Populārākās korporatīvās dāvanas:


Pildspalvas ar apdruku

 

 Pildspalvas ar apdruku, PREZENTRELĀMA 

www.digitalapele.lv/prezentreklama

Krūzītes ar apdruku

 

Krūzīšu apduka PREZENTREKLĀMA
 

 www.digitalapele.lv/prezentreklama

 

Maisiņi, somiņas ar apdruku

 

Maisiņi, somiņas apdruka

 

www.digitalapele.lv/prezenreklama 

 

 

Aproces un kakla lenatas apdruka, cenas

 

 

Izgatavošanas termiņš 1-2 nedēļas. Tas atkarīgs no:


1. Preces pieejamības noliktavā
2. Tirāžas
3. Apdrukas sarežģītības
4. Noslogotības ražotnē

 

 

Īss ieskats suvenīru apstrādes tehnikās.

 

Plaši izmantojam šādas korporatīvo dāvanu personalizācijas:

 • Lāzergravēšana – izmantojot gravēšanu ar lāzerstaru, iespējams iegravēt visdažādāko veidu un formu materiālos – kokā, metālā, stiklā, plastmasā, gumijā, akmenī (atslēgu piekariņi, pulksteņi, kalkulatori, termosi un termokrūzes, CD pleijeri, USB zibatmiņas). Noturība ir mūžīga.
 • Izšūšana – izmanto tekstilizstrādājumiem (Polo krekli, cepures, dvieļi, jakas, somas). Izšūšanas cena galvenokārt ir atkarīga no izšūtā laukuma izmēra un adatas dūrienu skaita. Noturība ir mūžīga.
 • Dekoldruka - izmantojama stikla, keramikas un porcelāna trauku apdrukā (glāzes, krūzītes, vāzes, šķīvji). Noturība ir mūžīga.
 • Tampodruka – nelielu priekšmetu apdrukāšanai uz taisnas virsmas (pildspalvas, vimpeļi, šķiltavas no dažādiem materiāliem - metāls, plastmasa, koks, stikls). Cenas atkarīgas no apdrukas krāsu daudzuma un tirāžas.
 • UV  druka - digitālā druka cietu un taisnu virsmu apdrukai (stiklam, kokam, metālam, plastmasai, papīram). Iespēja apdrukāt lielas plāksnes, plaši izmanto dažādu interjēra priekšmetu apdrukai. Noturīga pret skrāpējumiem.   
 • Tekstildruka - izmanto dažādu audumu apdrukai (polo krekli, sieviešu topi, vējjakas, džemperi, auduma maisiņi, somas, lietussargi u.c.). To veidi ir vairāki:
  • Termodruka – no termo plēves ar ploteri izgriež vajadzīgo zīmējumu un ar karstuma presi uzdrukā uz tekstila. Izmanto mazām tirāžām.
  • Sietspiede – krāsa uz materiāla tiek uzklāta, izmantojot speciālu trafaretu jeb sietu. Ar laiku tās var pabalēt, bet tas ir labākais veids tekstila apdrukai, ja tirāža ir vismaz 5 gab. Vairāk par sietspiedi.(http://digitalapele.lv/lv/faq/sietspiede/)
  • Transferdruka - sietspiedē uz transfēra papīra uzdrukā attēlu, tad ar speciālu karstuma presi to visu piededzina. Tādā veidā var iegūt ļoti smalku rastru un tā ir piemērota sīku detaļu un elementu uzdrukai, kā arī uz darbiem, kas ir lielos daudzumos. Noturība ir tāda pati kā sietspiedei.
 • Sublimācija - izpaužas tā, ka krāsa netiek klāta pa tiešo uz auduma vai speciāli noklātas virsmas materiāla, bet temperatūras ietekmē no apdrukāta papīra pārnes to karstā temperatūrā par gāzi un dziļi iespiež apdrukājamā materiāla porās. Tas ļauj krāsai būt mūžīgi noturīgai. Sublimāciju var izmanto uz tekstiliem kuru sastāvā ir vismaz 50% poliestera. Šajā tehnoloģijā iespējama pilnkrāsu druka, jo tā ir digitālā duka.  

 

 

 

Pasūtījumiem virs 50 EUR piegāde - BEZ MAKSAS - Rīgā un Ogrē.

 

Minimālais pasūtījums 50EUR.

 

Visas cenas norādītas EUR bez PVN.

 

 

CENU PIEPRASĪJUMS
Pasūtījums
Darba nosaukumsUzņēmums*
IzmērsVārds, uzvārds*
TirāžaE-pasts*
KrāsasTālrunis*
Papīrs
Pēcapstrāde
Piezīmes
* - Obligāti aizpildāmie lauki

<< ATPAKAĻ