DIGITĀLĀ DRUKA

Kas ir digitālā druka?

Digitālā druka ir jebkāda drukas tehnoloģija (piemēram, HP LaserJet, Roland, Mutoh, Xerox DocuColor printeri), kas ir spējīga ražot iespieddarbus tieši no datora faila. Atšķirībā no ofsetdrukas tai nav nepieciešams starpnieks nesējā, piemēram, filmas vai plates.

Ko var nodrukāt digitālajā drukā?

Digitālajā drukā var nodrukāt gan vizītkartes, bukletus, flajerus, plakātus, gan banerus, auto uzlīmes, afišas. Tā iedalās lokšņu digitālā druka un lielformāta digitālā druka. Digitālā druka drukā loksnēs, bet lielformāta digitālā druka drukā ruļos. Tās ir arī divas galvenās pamatnodarbošanās Digitālajā Pelē, kur ražo poligrāfijas materiālus uz Mutoh, Xerox un Canon digitālās drukas iekārtām.

Lokšņu digitālā druka         digitālā druka

                                    Lokšņu digitālā druka                                                                                 Lielformāta digitālā druka

 

Vai digitālā druka ir kvalitatīva?

Mūsdienu tehnoloģija ir attīstījusies tik tālu, ka digitālajā drukā fotogrāfiju kvalitāte ir panākta ļoti augstā līmenī. Tā piedāvā augstas izšķirtspējas attēlus. Krāsas ir piesātinātas un noturīgas, jo tās tiek drukātas ar oriģinālām tintēm. Var droši apgalvot, ka mūsdienu digitālā druka ir līdzvērtīga ofseta pilnkrāsu drukai. Digitālās Peles ražotne ir aprīkota tikai ar jaunākās paaudzes digitālās drukas iekārtām un garantē visaugstāko kvalitāti visiem iespieddarbiem.

Kāda ir cenu politika? Vai digitālā druka ir izdevīga?

Ofsetiespiedums ir rentabls, ja apgrozībā palaiž, minimums, 500 A3 drukas loksnes. Digitālā druka ir rentabla, ja tirāža nepārsniedz 1000 kopijas. Tātad zemākas izmaksas mazām tirāžām Jūs iegūsiet tieši digitālajā drukā.

 

Vienpusējās pilnkrāsu drukas (4+0) cenas:

 

Izmērs Cena
A4 0,45 (pasūtot 100gb)
A3 0,55 (pasūtot 100gb)
A2 3,3 (pasūtot 10gb)
A1 5,90 (pasūtot 10gb)
1 m2 11,00

 

* Visas digitālās drukas cenas ir norādītas EUR bez PVN.

* Druka visaugstākajā kvalitātē.

* Minimālais pasūtījums: 15 EUR.

 

Vairāk cenas uzzināsiet, atverot Digitālās drukas cenas vai sazinoties ar kādu no mūsu projektu vadītājiem: Kontakti

 

Kad izmantot lokšņu digitālo druku?

  • Ja Jums ir nepieciešamas mazas drukas tirāžas - 1 – 1000 gab. Piemēram, materiāli semināriem, vizītkartes, galda kartes, ielūgumi.
  • Drukas sagatavošanas laiks ir daudzreiz īsāks par ofsetdruku. Tāpēc Jūs varat iegūt jaunas vizītkartes vai citus drukas materiālus vienas dienas laikā.
  • Mainīgai datu drukai. Tā ir piemērota tiešā mārketinga aktivitātēm. Jums vairs nav jāuztraucas par bezpersoniskiem, novecojušiem materiāliem. Katrs eksemplārs var būt adresēts vienam interesentam.
  • Drukai pēc pieprasījuma. Jūs varat izdrukāt tik daudz eksemplāru, cik dotajā brīdī ir nepieciešams, un pēc vajadzības jebkurā brīdī piedrukāt klāt. Ar tradicionālajām ofsetiespiedmašīnām patērētāji parasti izdrukā daudz vairāk drukas lokšņu, nekā vajadzīgs.
  • Lai ietaupītu papīru, jo digitālajai drukai nav nepieciešamas piedrukas kā ofsetdrukai.

 

Kādu papīru lokšņu digitālajā drukā var izmantot?

Digitālā druka paver iespējas realizēt plašu papīru spektru. Tie ir:

  • Krītpapīrs (matēts, glancēts) – tas ir pamatpapīrs reklāmas darbu un žurnālu drukāšanai.
  • Ofseta papīrs – parasti izmanto veidlapu, grāmatu, pierakstu bloku u.tml. darbu drukāšanai.
  • Kartons – derīgs apsveikuma kartiņu, vizītkaršu, iepakojumu ražošanai.
  • Krāsainais un tekstūru papīrs jeb dizaina papīrs – dažādu netradicionālu darbu radīšanai.
  • Pašlīmējošs papīrs – uzlīmju drukai.

Papīra biezums digitālajā drukā ir 80 – 350 gsm.

<< ATPAKAĻ